W dniach 2-3 czerwca odbędzie się II Konferencja Ratownictwa Medycznego. Równolegle do Konferencji odbywać się będą Zawody Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
02.06.2018
Data zakończenia:
03.06.2018
Strona www:
http://www.rato...

W imieniu organizatorów pragniemy zaprosić Państwa do udziału w II Konferencji Ratownictwa Medycznego oraz IX Ogólnopolskich Zawodach Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym.

Celem II Konferencji Ratownictwa Medycznego jest rozwój naukowy oraz integracja zawodów medycznych udzielających pomocy w ramach systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne. Adresowana jest do lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarek ratunkowych pracujących w fazie szpitalnej i przedszpitalnej ratownictwa medycznego. Poprzednia edycja konferencji była doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i szerokiej dyskusji na płaszczyźnie teoretycznej i praktycznej.

Konferencję organizują wiodące ośrodki mające znaczące osiągnięcia w rozwijaniu ratownictwa medycznego. W tej edycji organizatorzy, do grona których należy: Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu, zaproszą do współpracy także inne uczelnie i instytucje.

Więcje informacji na www.ratownictwo.cm.uj.edu.pl/konferencja