Zespół ds. pielęgniarstwa ratunkowego przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w I Śląskiej Konferencji Pielęgniarstwa Ratunkowego, która odbędzie się 20 kwietnia 2018 r. w Mysłowicach.

Lokalizacja:
Mysłowice
Data rozpoczęcia:
20.04.2018
Data zakończenia:
20.04.2018
Strona www:
https://www.izb...

Zaproszenie kierujemy do środowisk pielęgniarek systemu, dyspozytorów medycznych, ratowników medycznych i lekarzy oraz wszystkich zainteresowanych systemem ratownictwa medycznego.
Podczas jednodniowej konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach naukowych. Konferencja zakończy się wręczeniem Certyfikatów. W czasie konferencji odbędzie się wystawa firm medycznych.
Na zakończenie spotkania odbędzie się uroczysta kolacja i bankiet mający na celu integracje środowiska ratownictwa medycznego.

Opłata konferencyjna obejmuje: koszty uczestnictwa w konferencji, materiały konferencyjne, przerwy kawowe, obiad, udział w uroczystej kolacji oraz bankiet. Noclegi we własnym zakresie.

Rejestracja uczestników: 26.02–31.03.2018 r.
Dla członków OIPiP w Katowicach udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia proszę przesyłać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: izba@izbapiel.katowice.pl  z dopiskiem   I Śląska Konferencja Pielęgniarstwa Ratunkowego.

Więcej informacji na www.izbapiel.katowice.pl