Zapraszamy do wzięcia udziału w XVI Mistrzostwach Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym, które odbędą się na terenie powiatu bartoszyckiego w dniach 9-11.05.2018 r.

Lokalizacja:
Bartoszyce
Data rozpoczęcia:
09.05.2018
Data zakończenia:
11.05.2018
Strona www:
https://www.szp...

Oprócz rywalizacji zespołów podczas zadań symulowanych organizatorzy zapraszają także do czynnego udziału w panelu wykładowym prowadzonym przez zaproszonych prelegentów i samym uczestników Mistrzostw.

Do 23.04.2018 r. można przesyłać w formie prezentacji multimedialnej oraz skrótu plakatowego, opis postępowania ratunkowego ciekawego lub nietypowego przypadku klinicznego, zdarzenia medycznego,
z jakim członkowie zespołu startującego w Mistrzostwach zmierzyli się w warunkach rzeczywistych. Autorzy najciekawszych trzech opisów zostaną poproszeni o przybliżenie prezentacji podczas panelu wykładowego. Wszystkie prace będą przedstawione w formie skrótów plakatowych w holu hotelu.

Drużynę można zgłosić do 19.04.2018 r. O udziale w mistrzostwach decyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie szczegóły dotyczące zawodów znajdziecie Państwo w regulaminie. Bazą noclegową zawodników będzie uroczy Dworek Dębówko (www.dworekdebowko.pl).

Wiecej informacji na szpital-bartoszyce.pl/mistrzostwa-w-ratownictwie-medycznym-2018