Nasze urządzenia mają zastosowanie głównie jako wyposażenie ambulansów, karetek, szpitali i jednostek ratowniczych. Mogą służyć również jako zestawy przenośne przy transporcie chorych i akcjach reanimacyjnych oraz jako zestawy do tlenoterapii. Reduktory i regulatory produkcji Metalerg charakteryzują się zwartą konstrukcją, łatwością obsługi, niezawodnością i wytrzymałością. Posiadają skokową regulację przepływu z ergonomicznym pokrętłem i czytelnym jednoznacznym odczytem. Dzięki wysokiej jakości, trwałości oraz funkcjonalności stosowane są przez wiodących wytwórców ambulansów w kraju. Wyposażone są w nie również m.in. izby chorych w jednostkach wojskowych, stosowane są przez strażaków, szpitale i inne jednostki. W ofercie posiadamy również gniazda i wtyki do gazów medycznych. Aparatura medyczna Metalerg posiada certyfikat CE.

Medyczne Zestawy do podawania tlenu Nasze urządzenia mają zastosowanie głównie jako wyposażenie ambulansów, karetek, szpitali i jednostek ratowniczych. Mogą służyć również jako zestawy przenośne przy transporcie chorych i akcjach reanimacyjnych oraz jako zestawy do tlenoterapii. Reduktory i regulatory produkcji Metalerg charakteryzują się zwartą konstrukcją, łatwością obsługi, niezawodnością i wytrzymałością. Posiadają skokową regulację przepływu z ergonomicznym pokrętłem i czytelnym jednoznacznym odczytem. Dzięki wysokiej jakości, trwałości oraz funkcjonalności stosowane są przez wiodących wytwórców ambulansów w kraju. Wyposażone są w nie również m.in. izby chorych w jednostkach wojskowych, stosowane są przez strażaków, szpitale i inne jednostki. W ofercie posiadamy również gniazda i wtyki do gazów medycznych. Aparatura medyczna Metalerg posiada certyfikat CE.

Nazwa firmy:
Metalerg Sp. z o.o. SKA

tel. +48 71 721 52 00

e-mail: metalerg@metalerg.pl

www: http://www.metalerg.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij