Internetowy Program Edukacyjny dla Ratowników Medycznych! Edycja 2017! - Na Ratunek

Już od pierwszego numeru 2017, który ukaże się w lutym, roku rozpoczynamy kolejną edycję Internetowego Programu Edukacyjnego.

W Programie może wziąć udział każdy Ratownik Medyczny, który zapisze się (będzie kontynuował) prenumeratę w roku 2017. Cena prenumeraty dla osób biorących udział w Programie pozostaje bez zmian.

Program jest akredytowany przez Wojewódzkiego Konsultanta (woj. śląskie) medycyny ratunkowej. Rozliczenie programu nastąpi po ostatnim numerze w roku 2017 (do końca lutego 2018 r.), wtedy też będzie można pobrać certyfikaty (do końca lutego 2018 r.) potwierdzające uczestnictwo z zebraną liczbą punktów edukacyjnych. Prośby o wcześniejsze rozliczenie punków będą rozpatrywane indywidualnie.

Jeżeli jesteś zainteresowany, zamów prenumeratę tutaj

Regulamin edycji 2017 dostępny jest tutaj

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij