Nagłe zagrożenia zdrowotne wynikające z zaburzeń krzepnięcia krwi - Na Ratunek

Leczenie pacjentów z wrodzonymi skazami krwotocznymi, takimi jak hemofilia A i hemofilia B, odbywa się pod kontrolą specjalistycznych ośrodków na zasadzie tzw. leczenia domowego.

Doraźna pomoc w nagłych zagrożeniach zdrowotnych u pacjentów z hemofilią stanowi trudne wyzwanie dla medycyny ratunkowej. Opóźnienie w ustaleniu rozpoznania i zastosowaniu terapii substytucyjnej są czynnikami ryzyka zgonu chorych na hemofilię. Dlatego właściwe leczenie powinno być wdrożone jak najszybciej, co znacząco ogranicza negatywne skutki krwawień i zmniejsza śmiertelność.

Przeczytaj cały artykuł tutaj

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij