20 kwietnia 2017 r. w Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi odbyła się I Ogólnopolska Konferencja Ordynatorów i Kierowników Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych.

Organizatorem spotkania był Zakład Medycyny Ratunkowej i Medycyny Katastrof Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Szpital im. Kopernika.

Celem pierwszego spotkania ordynatorów było omówienie najważniejszych problemów, z jakimi na co dzień borykają się szpitalne oddziały ratunkowe. Dyskusja skupiona była na pięciu tematach – omówiono różnice podczas triage’u pacjentów i dokumentacji medycznej, problematykę roszczeń, szkoleń oraz zatrudniania w SOR.

W Łodzi pojawili się przedstawiciele wszystkich województw oraz konsultanci wojewódzcy z dziedziny medycyny ratunkowej. Konferencja przyczyniła się do zintegrowania środowiska bezpośrednio zarządzającego szpitalnymi oddziałami ratunkowymi. 
Następne spotkanie ordynatorów i kierowników SOR planowane jest na 17 listopada 2017 r., jako początek Konferencji Kopernik 2017.
 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij