II Konferencja Ratownictwa Medycznego - Na Ratunek

W dniach 2-3 czerwca odbędzie się II Konferencja Ratownictwa Medycznego. Równolegle do Konferencji odbywać się będą Zawody Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
02.06.2018
Data zakończenia:
03.06.2018
Strona www:
http://www.rato...

W imieniu organizatorów pragniemy zaprosić Państwa do udziału w II Konferencji Ratownictwa Medycznego oraz IX Ogólnopolskich Zawodach Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym.

Celem II Konferencji Ratownictwa Medycznego jest rozwój naukowy oraz integracja zawodów medycznych udzielających pomocy w ramach systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne. Adresowana jest do lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarek ratunkowych pracujących w fazie szpitalnej i przedszpitalnej ratownictwa medycznego. Poprzednia edycja konferencji była doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i szerokiej dyskusji na płaszczyźnie teoretycznej i praktycznej.

Konferencję organizują wiodące ośrodki mające znaczące osiągnięcia w rozwijaniu ratownictwa medycznego. W tej edycji organizatorzy, do grona których należy: Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu, zaproszą do współpracy także inne uczelnie i instytucje.

Więcje informacji na www.ratownictwo.cm.uj.edu.pl/konferencja

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij