W dniach 19-20.04.2018 r. we Wrocławiu odbędzie się IV Konferencja Naukowa "Systemy ratownicze w Polsce a bezpieczeństwo cywilne i wojskowe".

Lokalizacja:
Wrocław
Data rozpoczęcia:
19.04.2018
Data zakończenia:
20.04.2018
Strona www:
https://www.sys...

Celem tegorocznej edycji jest omówienie postępów w dziedzinie medycyny cywilno-wojskowej, w tym medycyny ratunkowej, wymiana doświadczeń z zakresu ratownictwa w podmiotach tworzących System Państwowe Ratownictwo Medyczne i współpracujących z Systemem, przy uwzględnieniu problematyki bezpieczeństwa, analiza współczesnych zagrożeń i zasad współdziałania podmiotów Systemu, doskonalenie umiejętności z zakresu ratownictwa cywilnego i wojskowego, przedstawienie doświadczeń służb cywilnych i mundurowych oraz prezentacja najnowszych technologii i procedur z zakresu działań ratunkowych.

Wykładowcami na konferencji będą doświadczeni lekarze, ratownicy medyczni, przedstawiciele służb ratunkowych, naukowcy i praktycy, m.in. prof. Waldemar Machała, prof. Tomasz Jurek, dr hab. Łukasz Szarpak, mjr lek. Grzegorz Lewandowski, kpt ż. w. Janusz Maziarz, dr Adam Domanasiewicz, dr Adam Płaczek, mgr Tomasz Sanak, dr Wojciech Kopacki.

Więcej informacji na www.systemyratownicze.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij