W dniu 15.04.2018 r. na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym odbędzie się IV Studencka Konferencja Naukowa „Anestezjologia i intensywna terapia - interdyscyplinarnie”.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
15.04.2018
Data zakończenia:
15.04.2018
Strona www:
https://www.fac...

Organizatorem konferencji jest Studenckie Koło Naukowe pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii TIVA działające przy Zakładzie Nauczania Anestezjologii i Intensywnej Terapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Konferencja ma charakter interdyscyplinarny - dlatego też znajdziemy tutaj temat dotyczące zarówno pediatrii, jak i dorosłych. Przekonamy się jak wygląda praca zespołu interdyscyplinarnego - lekarza, pielęgniarki, ratownika medycznego oraz dietetyka. Poruszone zostaną również aspekty prawne pracy na oddziale - m.in.: wykonywania zleceń lekarskich.

 

Kontakt: konferencjativa2018@gmail.com

Więcej informacji na FB - https://www.facebook.com/events/205424320201647/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij