Zespół ds. pielęgniarstwa ratunkowego przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Katowicach serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w I Śląskiej Konferencji Pielęgniarstwa Ratunkowego, która odbędzie się 20 kwietnia 2018 r. w Mysłowicach.

Lokalizacja:
Mysłowice
Data rozpoczęcia:
20.04.2018
Data zakończenia:
20.04.2018
Strona www:
https://www.izb...

Zaproszenie kierujemy do środowisk pielęgniarek systemu, dyspozytorów medycznych, ratowników medycznych i lekarzy oraz wszystkich zainteresowanych systemem ratownictwa medycznego.
Podczas jednodniowej konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach naukowych. Konferencja zakończy się wręczeniem Certyfikatów. W czasie konferencji odbędzie się wystawa firm medycznych.
Na zakończenie spotkania odbędzie się uroczysta kolacja i bankiet mający na celu integracje środowiska ratownictwa medycznego.

Opłata konferencyjna obejmuje: koszty uczestnictwa w konferencji, materiały konferencyjne, przerwy kawowe, obiad, udział w uroczystej kolacji oraz bankiet. Noclegi we własnym zakresie.

Rejestracja uczestników: 26.02–31.03.2018 r.
Dla członków OIPiP w Katowicach udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia proszę przesyłać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: izba@izbapiel.katowice.pl  z dopiskiem   I Śląska Konferencja Pielęgniarstwa Ratunkowego.

Więcej informacji na www.izbapiel.katowice.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij