Zapraszamy do wzięcia udziału w XVI Mistrzostwach Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym, które odbędą się na terenie powiatu bartoszyckiego w dniach 9-11.05.2018 r.

Lokalizacja:
Bartoszyce
Data rozpoczęcia:
09.05.2018
Data zakończenia:
11.05.2018
Strona www:
https://www.szp...

Oprócz rywalizacji zespołów podczas zadań symulowanych organizatorzy zapraszają także do czynnego udziału w panelu wykładowym prowadzonym przez zaproszonych prelegentów i samym uczestników Mistrzostw.

Do 23.04.2018 r. można przesyłać w formie prezentacji multimedialnej oraz skrótu plakatowego, opis postępowania ratunkowego ciekawego lub nietypowego przypadku klinicznego, zdarzenia medycznego,
z jakim członkowie zespołu startującego w Mistrzostwach zmierzyli się w warunkach rzeczywistych. Autorzy najciekawszych trzech opisów zostaną poproszeni o przybliżenie prezentacji podczas panelu wykładowego. Wszystkie prace będą przedstawione w formie skrótów plakatowych w holu hotelu.

Drużynę można zgłosić do 19.04.2018 r. O udziale w mistrzostwach decyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie szczegóły dotyczące zawodów znajdziecie Państwo w regulaminie. Bazą noclegową zawodników będzie uroczy Dworek Dębówko (www.dworekdebowko.pl).

Wiecej informacji na szpital-bartoszyce.pl/mistrzostwa-w-ratownictwie-medycznym-2018

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij