Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Podkarpackich Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym, organizowanych w dniach 19-21 czerwiec 2018 r. w Rzeszowie.

Lokalizacja:
Rzeszów
Data rozpoczęcia:
19.06.2018
Data zakończenia:
21.06.2018
Strona www:
http://mistrzos...

Wydarzenie będzie okazją do współzawodnictwa zespołów ratownictwa medycznego z całej Polski, ale także możliwością do wymiany doświadczeń i spotkań w gronie osób z branży.

Przygotowano również spotkanie z dr. n. med. Przemysławem Guła, ekspertem w dziedzinie medycyny katastrof, który poprowadzi wykład dotyczący zdarzeń masowych z możliwością uzyskania punktów edukacyjnych.

Więcej informacji na mistrzostwa-ratownictwa.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij