Kielce IFRE-EXPO 2018 - Na Ratunek

Kolejna odsłona Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO. Wydarzenie będzie miało miejsce od 7 do 9 czerwca 2018 roku w Targach Kielce.

Lokalizacja:
Kielce
Data rozpoczęcia:
07.06.2018
Data zakończenia:
09.06.2018
Strona www:
http://www.targ...

Już po raz drugi w dniach 7-9 czerwca 2018 w Targach Kielce odbędą się Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO. Zakres Targów Kielce IFRE-EXPO obejmuje całe spectrum branży, między innymi: sprzęt ratowniczy, gaśniczy, pojazdy pożarnicze - gaśnicze i specjalne, środki gaśnicze i neutralizujące, wyposażenie ochronne oraz odzież przeznaczoną dla służb specjalnych. Ubiegłoroczna ekspozycja na powierzchni 6 tysięcy 300 metrów kwadratowych zgromadziła ponad 6000 zwiedzających i  170 wystawców  z takich krajów jak  Norwegia, Włochy, Niemcy, Austria, Japonia, Francja, Słowenia, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Polska. 

Zapraszamy do Targów Kielce od 7 do 9 czerwca 2018 roku.

Więcej informacji na targikielce.pl/pl/ifre.htm

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij