Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konferencji "Systemy i technologie wspierające organizację akcji ratunkowych", która odbędzie się 4 lipca w Warszawie.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
04.07.2018
Data zakończenia:
04.07.2018
Strona www:
http://pirbinst...

W sytuacjach, które zagrażają życiu człowieka, należy szybko i bezzwłocznie reagować. Najważniejsze jest sprawne i skuteczne przeprowadzenie akcji. Liczy się również dobra komunikacja między ratownikami medycznymi oraz bezpieczeństwo działań służb ratunkowych.

Już 4 lipca odbędzie się kolejna edycja konferencji "Systemy i technologie wspierające organizację akcji ratunkowych", w trakcie której będzie można wziąć udział w dyskusji z ekspertami.

Konferencja skierowana jest m.in. do koordynatorów zespołów ratownictwa medycznego, funkcjonariuszy służb mundurowych, dyrektorów publicznych i prywatnych zakładów opieki zdrowotnej, Ordynatorów Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych, a także do specjalistów od zarządzania kryzysowego.

Uczestnikom zostaną zapewnione: materiały konferencyjne, przerwy kawowe, możliwość konsultacji z Ekspertami.

Poruszane tematy będą dotyczyć organizacji i prowadzenia akcji ratunkowych oraz ogólnej logistyki działań służb ratowniczych. Pełna tematyka konferencji dostępna jest na stronie wydarzenia.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij