W imieniu Polskiej Rady Ratowników Medycznych oraz współorganizatorów zapraszamy Państwa do udziału w X Jubileuszowym Ogólnopolskim Sympozjum Ratownictwa Medycznego, które odbędzie się 5 października w Szczyrku.

Lokalizacja:
Szczyrk
Data rozpoczęcia:
05.10.2018
Data zakończenia:
07.10.2018
Strona www:
http://sympozju...

Celem tegorocznej, jubileuszowej edycji jest  omówienie aktualnych zmian w systemie Państwowe Ratownictwo Medyczne oraz medycynie ratunkowej, wymiana doświadczeń z zakresu ratownictwa medycznego w podmiotach tworzących oraz współpracujących z Systemem, doskonalenie umiejętności oraz prezentacja najnowszych procedur z zakresu działań ratunkowych.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij