Zarządzanie kryzysowe w systemie kierowania bezpieczeństwem narodowym - Na Ratunek

Polski Instytut Rozwoju Biznesu zaprasza na konferencję "Zarządzanie kryzysowe w systemie kierowania bezpieczeństwem narodowym", która odbędzie się 17.10.2018 r. w Warszawie

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
17.10.2018
Data zakończenia:
17.10.2018
Strona www:
http://pirbinst...

Tematyką konferencji będą systemy łączności, systemy ostrzegania i powiadamiania ludności cywilnej o zagrożeniu przy wykorzystywaniu nowoczesnych technologii, nowoczesny sprzęt wykorzystywany przez służby ratunkowe i mundurowe mobilne systemy komputerowe, radiotelefony, monitory), bezpieczeństwo - publiczne, transportu, obiektów, danych, organizacja i zasady funkcjonowania centrów zarządzania kryzysowego, zadania i skuteczna komunikacja pomiędzy administracją, służbami ratunkowymi i mundurowymi, współpraca ze środkami masowego przekazu, bezpieczeństwo imprez masowych i zgromadzeń, logistyka w zarządzaniu kryzysowym, organizowanie pomocy medycznej I psychologicznej, aspekty prawne.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij