Jubileusz Miejskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gdyni daje okazję, by przypomnieć sobie historię rozwoju oraz modernizacji placówki ochrony zdrowia od pierwszej karetki do nowoczesnych ambulansów.

Lokalizacja:
Gdynia
Data rozpoczęcia:
11.10.2018
Data zakończenia:
13.10.2018
Strona www:
https://www.pog...

12 paźniedzirka odbędą się obchody 90-lecia Miejskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gdyni SP ZOZ. Przedsięwzięcie ma na celu szerzenie idei ratownictwa medycznego oraz podkreślenie rangi Systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego, a także integrację zawodów medycznych.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w XXXII Krajowej Konferencji Związku Pracodawców Ratownictwa Medycznego SP ZOZ, która odbędzie się w dn. 11-13 października w Gdyni.

 

Uroczystości skierowane są do Władz państwowych, samorządowych, konsultantów z zakresów ratownictwa medycznego, zaproszonych dyrektorów zrzeszających się w Ogólnopolskim Związków Pracodawców Ratownictwa Medycznego, ratowników medycznych zaproszonych z poszczególnych województw, funkcjonariuszy publicznych współpracujących w Zintegrowanym Systemie Ratownictwa Medycznego, przyjaciół MSPR w Gdyni, Placówek w Gdyni i sponsorów.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij