Druga edycja Konferencji „Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych”, która odbędzie się w dniach 7-8 marca 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Lokalizacja:
Katowice
Data rozpoczęcia:
07.03.2019
Data zakończenia:
08.03.2019
Strona www:
http://www.mckk...

Wydarzenie to stanowi wspólne forum dla przedstawicieli świata nauki, medycyny, biznesu oraz decydentów opieki zdrowotnej.

Konferencja stała się forum dyskusji przedstawicieli świata nauki, medycyny, biznesu oraz decydentów w systemie opieki zdrowotnej. Właśnie taka konwencja spotkania pozwala na zapoznanie się z najnowszymi technologiami i możliwościami ich zastosowania w kardiologii, a także umożliwia poznanie punktu widzenia osób związanych z odmiennymi aspektami projektowania, wdrażania i stosowania innowacyjnych rozwiązań w medycynie sercowo-naczyniowej.

Pierwsza edycja Konferencji Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych odbyła się 19 kwietnia 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Więcej: www.ntec.org.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij