Druga edycja Konferencji „Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych”, która odbędzie się w dniach 7-8 marca 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Lokalizacja:
Katowice
Data rozpoczęcia:
07.03.2019
Data zakończenia:
08.03.2019
Strona www:
http://www.mckk...

Dzisiejsza medycyna wymaga od lekarzy nie tylko doskonałej znajomości standardów leczenia, ale także coraz częściej sprawnego poruszania się w świecie nowoczesnych technologii. Wiele z nich, także tych stosowanych przez nas na co dzień, znajduje również swoje zastosowania w procesie diagnostyki i leczenia.

Serdecznie zapraszamy na II Konferencję "Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych gdzie zaproszeni lekarze, naukowcy, biznesmeni oraz przedstawiciele instytucji kreujących politykę naukową, finansową i refundacyjną będą wspólnie omawiać możliwości dalszego rozwoju innowacji w polskiej medycynie.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij