XXVI Międzynarodowa Konferencja Kardiologiczna, XX Jubileuszowe Warsztaty Kardiologii Inwazyjnej oraz III Warsztaty Echokardiografii organizowane przez Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu

Lokalizacja:
Zabrze
Data rozpoczęcia:
04.06.2019
Data zakończenia:
07.06.2019
Strona www:
https://www.ptk...

Kolejna edycja Konferencji odbędzie się w dniach 4-7 czerwca 2019 roku, miejscem wykładów będzie zabrzańskie Multikino, a bezpośrednie transmisje zabiegów przeprowadzane będą z Pracowni Hemodynamiki i Pracowni Echokardiografii Śląskiego Centrum Chorób Serca.
Konferencja ta jest szczególna ponieważ obchodzić będziemy Jubileusz 20-lecia Warsztatów Kardiologii Inwazyjnej. Ponadto przygotowany będzię  szeroki program, który jak co roku powinien spełnić Państwa oczekiwania. Konferencja będzie wspaniałym wydarzeniem naukowym i edukacyjnym, które pozwoli spojrzeć na kardiologię z trochę szerszej perspektywy.
Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do Zabrza!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij