"Ostre stany zagrożenia życia w obrażenia ciała" to skarbnica wiedzy o postępowaniu ratunkowym w różnych stanach zagrożenia życia związanych z urazami.

Lokalizacja:
Dąbrowa Górnicza
Data rozpoczęcia:
15.12.2018
Data zakończenia:
15.12.2018
Strona www:
https://www.fac...

Spotkanie autorskie dotyczące książki "Ostre stany zagrożenia życia w obrażenia ciała" odbędzie się 15 grudnia o godzinie 13:00 w Auli WSPS w Dąbrowej Górniczej przy ul. Kościelnej 6.

Autorami publikacji są wybitni specjaliści, znawcy tematu, nauczyciele akademiccy oraz doświadczeni praktycy. Książka jest doskonałym źródłem wiadomości dla studentów medycyny, osób przygotowujących się do egzaminu specjalizacyjnego z medycyny ratunkowj, chirurgii czy ortopedii, a także lekarzy pracujących w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych i Centrach Urazoych.

Wśród uczestników spotkania będą rozlosowywane nagrody.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij