Serdecznie zapraszamy na spotkania z cyklu Ratownictwo Po Godzinach cała Polska 2019

Lokalizacja:
Cała Polska
Data rozpoczęcia:
01.01.2019
Data zakończenia:
31.12.2019
Strona www:
https://ratowni...

 
Ratownictwo Po Godzinach to innowacyjna idea edukacji i integracji przedstawicieli branży ratowniczej: ratowników medycznych, pielęgniarek, lekarzy, ratowników wszelakich organizacji, studentów kierunków medycznych i pasjonatów.
 
Praca ratownika to ciągły kontakt z ludźmi. Ratownictwo Po Godzinach istnieje dzięki ludziom: zaangażowanym w organizację w coraz to nowych miastach Polski, zainteresowanym uczestnictwem i zdobywaniem wiedzy a w szczególności tym, którzy w ramach pasji przekazują nam wiedzę na wykładach „po godzinach”.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij