PZWL Wydawnictwo Lekarskie zaprasza lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarki na praktyczny kurs EKG, który odbędzie się 11 marca w Poznaniu.

Lokalizacja:
Poznań
Data rozpoczęcia:
11.03.2019
Data zakończenia:
11.03.2019
Strona www:
http://i.pzwl.p...

Program warsztatu został przygotowany w oparciu o interpretację zapisów EKG z izby przyjęć, oddziału kardiologii oraz pracowni elektrofizjologicznej, ze szczególnym uwzględnieniem stanów nagłych. Szkolenie poprowadzi ekspert i praktyk z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu EKG oraz odczytywaniu jego zapisów w jednostkach chorobowych rozróżnieniem wiekowym pacjentów: dr n. med. Michał M. Farkowski.

Czytelnicy magazynu „Na Ratunek”, którzy zarejestrują się na kurs do końca lutego mogą skorzystać z 10% rabatu. Przy rejestracji w polu „kod promocyjny” prosimy wpisać kursEKG10

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij