Serdecznie zapraszamy na VI Międzynarodowe Sympozjum Ratownictwa Medycznego i Medycyny Ratunkowej!

Lokalizacja:
Grudziądz
Data rozpoczęcia:
15.05.2019
Data zakończenia:
17.05.2019
Strona www:
http://www.gsrm...

Głównym organizatorem Sympozjum jest Grudziądzkie Stowarzyszenie Ratowników Medycznych. Nad częścią naukową Sympozjum nadzór pełni Przewodniczący Komitetu Naukowego Sympozjum. W ramach Sympozjum odbędą się kursy szkoleniowe oraz seminaria naukowe zgodne z ogłoszonym programem naukowym. Uczestnikiem Sympozjum może być ratownik medyczny, pielęgniarka/arz, lekarz, student kierunków medycznych oraz osoby związane z ratownictwem medycznym. W Sympozjum mogą brać udział osoby towarzyszące z zastrzeżeniem, że nie mają prawa do wygłaszania prac. Warunkiem uczestnictwa w

Sympozjum jest rejestracja uczestnika przez stronę internetową www.gsrm.com.pl oraz wniesienie opłaty za udział w Sympozjum, w terminie do 14 dni od rejestracji. Końcowy termin zapisów to 31 marca 2019 r.
Za udział w Sympozjum uczestnikom przysługuje 13 punktów edukacyjnych.
Każdy uczestnik Sympozjum i kursu otrzyma Certyfikat Uczestnictwa.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij