W miniony weekend karetki wodne zakończyły pracę na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. To był pracowity sezon - ratownicy i lekarze interweniowali ponad 250 razy.

Karetki wodne działały na zasadzie tradycyjnych karetek pogotowia ratunkowego. Oznacza to, że niosły pomoc nieodpłatnie od początku czerwca między innymi w Gizycku czy Mikołajkach. Według danych przekazanych PAP przez MOPR, interweniowano ponad 250 razy, z czego 130 osób spośród tych, którym udzielono pomocy, trafiło na dalszą hospitalizację do szpitala. W minionym sezonie bardzo często pomagano osobom poparzonym oraz użądlonym przez owady (uczulenia).

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij