VII Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa organizowana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Zakład Ratownictwa Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
29.11.2019
Data zakończenia:
29.11.2019
Strona www:
www.psychologia...

Już tradycyjnie, konferencja podzielona jest na dwie części dotyczące:

  • objawów stresu zawodowego i pomocy psychologicznej dla pracowników,
  • kompetencji psychologicznych koniecznych w pracy w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Podczas tegorocznej edycji, poruszony zostanie również aktualny temat dotyczący komunikacji z obywatelami Ukrainy przebywajacymi na terenie naszego kraju. Będzie też mowa o tym, jak zachowywać się w świetle epidemii samookaleczeń wśród dzieci i młodzieży a wiele miejsca zostanie także poświęcone na omówienie i pokazanie kompetencji, które mogą być przydatne w sytuacjach trudnych psychologicznie interwencji.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij